Mladá bruntálská formace ON THE WAY se představí plné olomoucké sportovní hale jako předskokan TARJI!

V pátek 11. října 2013 proběhlo v olomouckém Jazz Tibet Clubu vyhodnocení pátého ročníku hudební soutěže Rocková Olomouc. Tato netradiční soutěž, která vznikla z iniciativy primátora a muzikanta Martina Novotného, upozorňuje na kvalitní domácí produkci a zároveň umožňuje talentovaným hudebníkům vystoupit v rámci koncertu světového formátu. V letošním roce zahraje vítězná kapela před koncertem slavné Tarji.

Skupiny, které se do soutěže Rocková Olomouc přihlásily, představily svou tvorbu před odbornou porotou. Ta poté po těžkém rozhodování, protože všechny zúčastněné kapely hrály opravdu skvěle, musela vybrat vítěze, který nejenže vystoupí před 3000 halou a bude předskokan metalové královny z Finska TARJI, ale také získal finanční odměnu ve výši 20 000 Kč! A kdo tím vítězem letos tedy je?

Porotu i publikum si svým elánem a vystoupením získala mladá studentská formace ON THE WAY z Bruntálu. ON THE WAY (14-17 let) je pop-punková kapela z Bruntálska. Založená byla bratry Jelenovými v roce 2011, v současném složení hraje od poloviny 2012. Začínali jsme s anglickými texty, naše poslední dvě CD jsou již pouze v češtině.

Vítězům šek s výhrou předal předseda poroty a zároveň muzikant Martin Novotný a také Mark Wilkinson z Velké Británie, slavný autor obalů a bookletů skupin jako jsou Iron Maiden, Judas Priest, Bon Jovi, Marillion, KREYSON a další.

©2008-2019 Petarda Production, a.s. | info@rockovaolomouc.cz